Fotografia ślubna Śląsk

Duże doświadczenie i pasja do fotografii pozwala mi wykonywać niezwykłe zdjęcia ślubne. Są to nie tylko zwykłe pozowane fotografie, ale też zdjęcia robione z ukrycia. Takie fotografie pozwalają najlepiej oddać klimat tego niezwykłego wydarzenia i są jeszcze wspanialszą pamiątką. Moja oferta cieszy się dużym zainteresowaniem na całym Śląsku. 

Chcąc zaspokoić wszystkie oczekiwania moich Klientów, wcześniej ustalam z nimi wszelkie szczegóły. Kwestie dotyczące godzin mojej pracy i tego, co oferuję, znajdują się zaś na stronie w zakładce „Oferta”. Zachęcam do skorzystania z moich usług, co pozwoli zyskać wspaniałe zdjęcia ślubne będące pamiątką na całe życie.

Fotograf na ślub śląsk

Fotograf ślubny

Fotografuje razem i osobno. Pod marką KOSZOWSKI PHOTOGROUP (www.grupa.fotografiaslubna.art.pl) zrzeszam dwóch fotografów i operatora video, z którymi pracuję na co dzień podczas ślubów i sesji plenerowych. Ręczę nie tylko za jakość moich zdjęć, ale też za pracę mojego asystenta moich asystentów. Cennik takich usług znajduje się na stronie.

Wybór dobrego fotografa ślubnego jest niezwykle ważny, nie można więc robić tego pochopnie. Od jego zaangażowania i podejścia zależy, czy zdjęcia ślubne będą piękne i będą dobrą pamiątką. Ślub jest zbyt ważnym dniem, by nie było z niego dobrych zdjęć ślubnych, zachęcam więc do skorzystania z moich usług. O jakości mojej pracy świadczą przykładowe fotografie zdjęcia ślubne.

Reportaż fotograficzny

Korzystając z moich usług, można cieszyć się nie tylko fantastycznymi zdjęciami ze ślubu i wesela. Oferuję też reportaż fotograficzny, poczynając wykonywanie zdjęć już od przygotowań ślubnych, ślubu, na przyjęciu weselnym kończąc. Cała sekwencja fotografii składa się na niezwykły dokument, obrazujący to niezwykłe wydarzenie w pełni i nadający mu fantastyczną oprawę.

Na wykonywany przeze mnie reportaż graficzny składają się zdjęcia wykonywane od początku przygotowań do ślubu aż do oczepin. Wykonuję zdjęcia, jakich życzą sobie państwo młodzi i goście, ale też jakie podpowiada mi intuicja. Reportaż fotograficzny jest wspaniałym pomysłem na zatrzymanie klimatu jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu, jakim jest dzień ślubu.

Kliknij i zadzwoń

Sesja plenerowa

W zakres moich usług wchodzi krótka sesja plenerowa w dniu wesela, ale można też skorzystać z opcji, jaką jest dodatkowa ślubna sesja w plenerze wykonywana w każdy inny dowolny dzień. Z rozwiązania tego korzysta mnóstwo par, nieraz wykonując taką sesję nawet kilka miesięcy po ślubie czy nawet przed nim. Jestem w pełni otwarty na potrzeby moich Klientów.

Gdy nowożeńcy nie mają pomysłu na ślubną sesję plenerową, mogą liczyć na moje doświadczenie. Mogę polecić wiele cudownych plenerów, których widok zapiera dech w piersiach i które wspaniale prezentują się na zdjęciach. Stanowią wyjątkowe miejsce do zorganizowania tej najważniejszej w życiu sesji. Młode pary często wpisują w wyszukiwarkę google najpopularniejsze miejsce na Śląsku do zrobienia ślubnej sesji plenerowej, można wspomnieć te miejsca: Muzeum śląskie, Centrum kongresowe, NOSPR, spodek, (https://fotografiaslubna.art.pl/sesja-slubna-katowice-nospr-muzeum-slaskie-centrum-kongresowe/)

 

fotografia ślubna śląsk

Obróbka i korekta graficzna fotografii

W zakres moich usług wchodzi również bezpłatne wykonywanie obróbki graficznej zdjęć oraz ich korekta. Jest to niezbędne, by fotografie prezentowały się perfekcyjnie. Usuwam wszelkie niedociągnięcia powstające na przykład na skutek nieodpowiedniego światła, ale mogę też sprawiać, że widoki i osoby prezentują się lepiej.

Wykonując obróbkę graficzną zdjęć, unikam przesady. Moi Klienci nie muszą więc martwić się, że ich fotografie będą nazbyt przerobione i przez to nienaturalne. Moje umiejętności i wysokiej jakości sprzęt, na jakim pracuję, sprawiają, że zwykle potrzebne są tylko niewielkie kosmetyczne poprawki.

Albumy ślubne

Dodatkową opcją w mojej ofercie jest elegancki album ślubny w korzystnej cenie. Jest to wielkie udogodnienie, nie trzeba bowiem samodzielnie kupować albumu i umieszczać w nim zdjęć. Jest to gotowa pamiątka, solidnie wykonana, w wytrzymałej oprawie, co jest bardzo ważne, gdyż do zdjęć tych będzie się wracać przez całe życie.

Osoby chcące skorzystać z usługi wykonania albumu ślubnego nie muszą długo czekać na jej realizację, tak samo jak na dostarczenie zdjęć po ślubie czy sesji. W dodatku bardzo dbam o odpowiednią jakość oprawy fotografii, dzięki czemu są one jeszcze lepszą pamiątką.

Prezentacja multimedialna

Wiele młodych par obecnie życzy sobie także wykonanie prezentacji multimedialnej zdjęć ślubnych , takiej usługi nie mogło więc zabraknąć również w mojej ofercie. Takie obrazy wykonane są z wielką precyzją, prezentują się więc znakomicie i bardzo dobrze oddają klimat tego ważnego wydarzenia (klip weselny– to częsty zamiennik słowa prezentacja multimedialna).

Kliknij i zadzwoń